+38 (063) показати 731-01-00
+38 (067) показати 271-76-67
office@promstanok.com

Новини

Яка різниця між рейсмусом і фуганком?

У процесі спілкування з клієнтами Інтернет-магазину promstanok.com мене деколи запитують, що таке рейсмус і фуганок, і в чому їх різниця? Принцип роботи обох верстатів досить подібний, але за рахунок різних конструкцій вони виконують різні функції.

 

Фуганок вирівнює заготовку по площині дошки чи іншої заготовки по одній площині, знімаючи кривизну таку, як хвилястість, округлість, виїмки чи горби на заготовці. Іншими словами робить одну сторону ідеальною базою, щоб протилежна  паралельна їй сторона в майбутньому була ідентична їй, якщо це потрібно, але не завжди.

 

Наступну сторону ми обробляємо на рейсмусі за один чи декілька проходів (залежно від товщини, яку потрібно зняти і від можливостей рейсмуса).

 

Отож про роботу, яку виконує рейсмус: рейсмус знімає шар заготовки, щоб вона була паралельна іншій.

 

Детальніше про принцип роботи рейсмуса.

Оператор, задавши на верстаті товщину заготовки, яку він бажає отримати після проходу на рейсмусному станку, подає заготовку до вузла подачі так, щоб заготовка була необробленою стороною до ножового валу. Далі вузол подачі затягує заготовку і ножовий вал знімає непотрібний шар із заготовки. Після обробки на ножовому валі  є вал, який витягує оброблену заготовку до оператора. Деколи через брак потужностей рейсмуса, операцію треба повторити декілька разів

 

Таким чином, після обробки заготовки на рейсмусовому верстаті – ми отримаємо другу паралельну і ідеально рівну сторону, яка є паралельною до сторони, яку ми обробили на фугувально-стругальному станку.

 

Інтернет-магазин promstanok.com пропонує широкий вибір фугувальних та рейсмусових верстатів, а також великий вибір іншого деревообробного обладнання. Ми допоможемо підібрати вам оптимальні рішення за якістю та ціною, врахувавши особливості вашого виробництва.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Чому шумить (гуде) фуганок?

Багато хто із досвідчених працівників деревообробної галузі досі працює на фугувальному верстаті в шумозахисних...

«Промстанок» на виставці «Деревообробка-2016»

Компанія «Промстанок» з 31 травня до 3 червня представляла деревообробне обладнання на найбільшій галузевій...

В Україні заборонили санітарну вирубку дерев у заповідних зонах

Кабінет міністрів України заборонив вирубувати дерева у заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних і...

Компанія PROMSTANOK запрошує до Львова на Весняний Будівельний Форум

Головна подія весни у сфері будівництва та ремонту відбудеться цього місяця у Львові. З...