+38 (063) показати 731-01-00
+38 (067) показати 271-76-67
office@promstanok.com

Новини

Чому шумить (гуде) фуганок?

Багато хто із досвідчених працівників деревообробної галузі досі працює на фугувальному верстаті в шумозахисних навушниках. Причина цього досить банальна. Професіонал, який робить свою справу добре, перш за все зосереджений на якості роботи. Водночас за шумним стругальним станком немає можливості зосередитись. Не дивно, що час від часу навіть деревообробники з багаторічним стажем забувають про елементарну техніку безпеки в результаті чого можуть позбутись пальця чи навіть декількох, працюючи за фуганком. Тут варто зазначити, що левова частка таких травм стається саме за б/у станками. Крім того, шум від роботи фуганка в цеху заважає і відволікає інших столярів, які працюють на виробництві. Таким чином шум чи гул від фуганка – не лише підвищує небезпеку травмування, але й знижує продуктивність інших працівників, відвертаючи їхню увагу та увагу оператора.

Існує думка, що фуганок б/у із Європи – це добрий фуганок, навіть якщо він з 70-х років випуску. Добрими є і радянські та відчизняні  фуганки. Проте старий фуганок, який гуде, далеко не найкраще рішення для Вашого виробництва, враховуючи сучасні альтернативні рішення.

20161119_131718

Якщо ж говорити про варіанти вирішення проблеми шуму фуганка, то розглянемо такі варіанти:

  • Перший популярний: гудять підшипники, отже треба їх міняти. Проте таке рішення рідко реально вирішує проблему, адже розбите посадочне місце. Можна також поставити інші, дорожчі, підшипники чи розточити посадку під інший підшипник. Проте і такий крок не завжди вирішує проблему;
  • Другий технологічний. Сьогодні технології пішли вперед і навіть така деталь як “шумопоглинаючі пази” для фугувального верстата – це обов’язковий момент навіть для китайського виробника.

Шумопоглинаючі пази – високотехнологічна деталь, яка кріпиться на фуговальних столах біля ножового валу. Розроблена спеціально для того, щоб поглинати шумові хвилі як від валу, так і від підшипника (5000 обертів не так і мало).

20160603_120837_HDR

Якщо ж Ви все таки вирішили оновити своє обладнання або купити фуганок, менеджери нашого інтернет-магазину деревообробного обладнання promstanok.com допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення. І не дивуйтесь, коли Ваш новий фуганок не шумітиме, а якість і швидкість виробництва зросте. Все добре, бо Ви його придбали в нас!

З повагою, команда Promstanok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

«Промстанок» на виставці «Деревообробка-2016»

Компанія «Промстанок» з 31 травня до 3 червня представляла деревообробне обладнання на найбільшій галузевій...

В Україні заборонили санітарну вирубку дерев у заповідних зонах

Кабінет міністрів України заборонив вирубувати дерева у заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних і...

Компанія PROMSTANOK запрошує до Львова на Весняний Будівельний Форум

Головна подія весни у сфері будівництва та ремонту відбудеться цього місяця у Львові. З...