+38 (063) показати 731-01-00
+38 (067) показати 271-76-67
office@promstanok.com

Новини

«Промстанок» на виставці «Деревообробка-2016»

Компанія «Промстанок» з 31 травня до 3 червня представляла деревообробне обладнання на найбільшій галузевій виставці західної України «Деревообробка-2016», що проходила у Львові на території Виставкового центру «Південний-EXPO».

Менеджери нашої компанії протягом чотирьох днів виставки надавали детальну інформацію про деревообробні верстати, які можна придбати чи замовити у компанії «Промстанок». Особливий ажіотаж серед відвідувачів виставки викликав наш багатофункційний деревообробний верстат, компактність і практичність якого оцінили наші клієнти.

За словами експертів, цьогорічна виставка «Деревообробка» стала найбільшим та найпотужнішим проектом не лише у західній Україні, але й склала гідну конкуренцію столичній деревообробній виставці. Організатори виставки – компанія «ГалЕкспо» залучила до участі в проекті компанії дев’яти країн, тож кожен відвідувач виставки знайшов на ній необхідне обладнання.

Компанія «Промстанок» вдячна своїм старим та новим клієнтам за гарні відгуки про придбане у нас обладнання та Вашу увагу до нашого стенду під час виставки «Деревообробка». Наші менеджери завжди раді допомогти у виборі оптимальних верстатів для Вашого бізнесу чи господарства.

95_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Posts

Чому шумить (гуде) фуганок?

Багато хто із досвідчених працівників деревообробної галузі досі працює на фугувальному верстаті в шумозахисних...

В Україні заборонили санітарну вирубку дерев у заповідних зонах

Кабінет міністрів України заборонив вирубувати дерева у заповідних зонах біосферних заповідників, національних природних і...

Компанія PROMSTANOK запрошує до Львова на Весняний Будівельний Форум

Головна подія весни у сфері будівництва та ремонту відбудеться цього місяця у Львові. З...